«مهلت ثبت نام اولویت اول خاتمه یافت سایر همکاران در اولویت دوم ثبت نام نمایند. اسامی واجدین شرایط اولویت اول تا ساعاتی دیگر اعلام می گردد.»

ضمن تسلیت تاسوعا و عاشورای حسینی به اطلاع کلیه اعضای محترم کانون اعم از وکلای دادگستری، کارآموزان وکالت و کارکنان اداری و خدماتی می رساند جهت انجام نوبت اول واکسیناسیون با توجه به شرایط ذیل و با تنظیم فرم ثبت نام اعلام حضور نمایند.

١- واکسیناسیون نوبت اول وکلای دادگستری حسب اولویت و با توجه به تعداد متقاضیان در روز پنجشنبه ٢٨ مردادماه ١۴٠٠ و در شهر شیراز انجام خواهد شد . ساعت و مکان حضور در آگهی بعدی اعلام می گردد.

٢- واکسیناسیون تمامی کارآموزان وکالت اعم از کارآموزان کانون و مهمان در روز جمعه ٢٩ مردادماه و در شهر شیراز انجام خواهد شد . ساعت و مکان حضور در آگهی بعدی اعلام می گردد.

٣- وکلای دادگستری که محل اشتغال آنان شهرهای جهرم ، لارستان ، فسا و گراش می باشد پس از اعلام آمادگی دانشگاه علوم پزشکی آن شهرستان ها نسبت به انجام واکسیناسیون اقدام خواهند نمود لذا از شمول این آگهی خارج می باشند. زمان و مکان انجام واکسیناسیون متعاقبا از طریق سایت کانون به اطلاع خواهد رسید.

۴- چنانچه به هر دلیل وکلا و کارآموزان محترم در مواعد تعیین شده امکان حضور نداشته باشند تعیین تاریخ جدید از سوی دانشگاه علوم پزشکی نیاز به هماهنگی بعدی داشته و مستلزم زمان است لذا بمنظور حفظ سلامت همکاران توصیه اکید می شود در تاریخ اعلام شده نسبت به انجام واکسیناسیون اقدام نمایند.

دکتر علی مندنی پور
رئیس کانون وکلای دادگستری استان های فارس و کهگیلویه و بویراحمد

کانون وکلای دادگستری منطقه فارس |